گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد

August 9, 2021

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  0

از 27 تا 29 ژوئیه 2021 ، گروه Hewei تعدادی از محصولات خود توسعه یافته را در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین در 2021 ارائه کرد. محصولات مفصل مانند: دستگاه اسکنر اشعه ایکس قابل حمل ، Jammer UAV دستی ، گوش دادن استریو از طریق سیستم دیوار ، آشکارساز اتصال غیر خطی ، دوربین دیجیتال رنگی روز و شب با برد طولانی و چند باند قابل حمل Bomb Jammer و غیره

 

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  1

83 شرکت از ایالات متحده ، سنگاپور ، فرانسه ، آلمان و استانها و شهرهای داخلی و همچنین بیش از 500 نماینده از سیستم اضطراری محلی ، سیستم آتش نشانی ، واحدهای عضو اتحادیه صنایع اضطراری ، شرکتهای اورژانس و کارشناسان و دانشمندان در این کنفرانس شرکت کردند.

 

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  2

در طول نمایشگاه ، hewei Yongtai سیستم اسکنر اشعه ایکس قابل حمل ، Jammer UAV دستی ، استریو گوش دادن از طریق سیستم دیواری ، آشکارساز اتصال غیر خطی ، دوربین دیجیتال رنگی روز و شب برد طولانی و بمب Jammer چند باند قابل حمل و سایر تحقیقات مستقل و توسعه تجهیزات پلیس ، با توجه و شناخت گسترده مهمانان.

 

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  3

در آن دوره ، و گروه Hewei همچنین به طور مشترک 264 سالن صنعت پلیس را با پکن Shengbo lan و دولت مردم شهرداری تانگشان برگزار کردند و کارآفرینان دیگر را به تحقیق در مورد پارک صنعتی اضطراری در منطقه جنوبی شهر Tangshan هدایت کردند.

 

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  4

سالن صنعت پلیس در مورد "توسعه صنعت اضطراری ، تبادل فناوری جدید ، نمایشگاه و فروش محصولات جدید ، فرود پروژه جدید" و جنبه های دیگر مبادلات و به اشتراک گذاشت. تا کنون ، سالن صنعت پلیس بیش از 260 برگزار شده است که بسیار ارتباطات و توسعه صنعت را ترویج می کند ، به یک بستر مهم برای انتشار محصولات جدید و ادغام منابع نخبگان صنعت تبدیل شده است و همچنان جهت توسعه صنعت را هدایت می کند.

 

آخرین اخبار شرکت گروه Hewei در کنفرانس بین المللی صنعت اضطراری چین Tangshan 2021 شرکت کرد  5