Heweiyongtai و "Salon Of Police Industry" یک قدم جدید در "SOFEX JORDAN 2018"

June 15, 2018

آخرین اخبار شرکت Heweiyongtai و "Salon Of Police Industry" یک قدم جدید در "SOFEX JORDAN 2018"

Hewiy ongtai و " P olice Industry S alon " یک قدم جدید در " TH SOFEX JORDAN 2018"

از 8 تا 10 می 2018 (مجموعا 3 روز)، 12 نمایشگاه و کنفرانس نیروهای ویژه عملیات ویژه یورو در مرکز نمایشگاه اممان با حمایت کامل پادشاه اردن برگزار شد.

تصاویر صحنه

پکن Heweiyongtai Sci & Tech Co.، Ltd به عنوان یک تولید کننده حرفه ای ایمنی تجهیزات ایمنی، در این نمایشگاه با آخرین محصولات، مانند بازرسی سیستم قابل حمل اشعه ایکس، آشکارساز انفجاری قابل حمل، آشکارساز مایع خطرناک، ربات انهدام انفجاری هوشمند و غیره، شرکت کرد. . طیف وسیعی از محصولات ما عبارتند از: امنیت، انفجار، انهدام انفجاری، تحقیقات جنایی، تحقیقات فنی، شناسایی، ضد شناسایی، نجات، کنترل آتش، ضد تروریسم و ​​غیره. محصولات ما بسیاری از متخصصان پلیس نظامی خارجی را جذب کردند برای متوقف کردن یادگیری. نمایش اثرات مورد انتظار را به دست آورد.

تیم Heweiyongtai مشتریان ارتش و پلیس اردن را دریافت می کند

در طول نمایشگاه، محصولات ما توجه بزرگی از بینندگان است. کاربران پلیس در کشورهای مختلف و غرفه داران مرتبط متوقف شده اند تا در مورد عملکرد، کاربرد و اصل کار محصولات در جزئیات یاد بگیرند. آنها علاقه مند هستند و می خواهند به دنبال روابط کسب و کار برای قصد همکاری بیشتر پس از ستایش ستایش در کاربرد و جهانی بودن محصولات ما.

سفیر چین در اردن آقای پان ویفنگ از غرفه heweiyongtai بازدید کرد

آقای ژو مندلین، مدیر بازاریابی بخش بازرگانی بین المللی Heweiyongtai، محصولات و توابع را برای بازدیدکنندگان نمایش داد.

آقای وانگ Junfei، مدیر بازاریابی بخش تجارت بین المللی heweiyongtai، محصولات و توابع برای بازدید کنندگان نشان داد.

Heweiongtai خود را توسعه سیستم قابل حمل اسکنر اشعه ایکس در SOFEX اردن ظاهر شد

Heweiyongtai خود را توسعه یافته رنگ نور کم نور چشم انداز سیستم بررسی در SOFEX اردن

Heweiyongtai خود توسعه یافته گوش دادن در حالی که دیوار در SOFEX اردن

نمایشگاه، که از سال 1996 به مدت دوسالانه برگزار می شود، از پادشاه عبدالله اردن حمایت زیادی کرده است. بر خلاف بسیاری از نمایش های دفاع در خاورمیانه، SOFEX اردن بر نیروهای ویژه و ضد تروریسم متمرکز است. این نمایشگاه به چهار بخش تقسیم می شود: دریایی و تجهیزات نظامی هوایی، تجهیزات پلیس، ارتباطات نظامی و تکنولوژی فناوری اطلاعات، سیستم چند منظوره خودرو و تجهیزات. این نمایشگاه دارای شش نمایشگاه است، و نمایشگاه داخلی و خارجی بیش از 75،000 متر مربع است. بیش از 350 تولید کننده تجهیزات نظامی و پلیس از 35 کشور آخرین تکنولوژی و تجهیزات را نشان دادند. 14 شرکت چینی، Aerospace Long-March International Trade Co.، Ltd.، چین شرکت ملی دقیق I / E CORP.، Hytera Communications Corporation Limited، پکن Heweiyongtai علم و صنعت شرکت آموزشی ویبولیتین، شنژن Qingzhun علمی و فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین، و غیره، در این نمایشگاه شرکت کردند.

این نمایشگاه نه تنها محبوبیت شرکت در منطقه خاورمیانه را افزایش می دهد و همچنین بازاریابی محصول را توسعه می دهد، بلکه این شرکت را قادر می سازد تا تکنولوژی پیشرفته دنیا را درک کند و از ارتقاء و توسعه تکنولوژی شرکت حمایت کند.

Heweiyongtai به منظور ترویج ارتباط بین صنعت پلیس چینی و همتایان خود در خارج از کشور، فعالیت "سالن صنعت پلیس" را که در سالهای اخیر در داخل چین برگزار شده است، در خارج از کشور برگزار کرد و با موفقیت فعالیت "سالن پلیس صنعت را در SOFEX Jordan" برگزار کرد.

سالن گروه عکس

افتخار بزرگی برای سالن دعوت از مدیران اجرایی کنفرانس فرانسوی صفر، که در چین تحصیل کرده اند و می توانند در چین صحبت کنند، با اشاره به اینکه فرصت های زیادی برای شرکت های چینی در اردن وجود دارد، دعوت شده است. سالن همچنین افتخار دارد که دعوت نخبگان از شنژن Hytera، پکن Pufan، شانگهای HRSTEK، گوانگژو Zhongli، Ningxia سنو، بایرن Messe و غیره. آقای جری وانگ، مدیر کل بخش تجارت بین المللی Heweiyong، میزبان سالن و نمایندگان از Hytera، HRSTEK، سنو و Heweiyongtai، با شور و حرارت صحبت کرد.

آقای مهد، مدیر اجرایی Safran SA، تجربه خود را در توسعه بازار به اشتراک گذاشت

مهندس بازاریابی Hytera در خاورمیانه در مورد سه شرایط برای موفقیت در توسعه بازار اردن صحبت کرد. اولا، نمایندگی های قدرتمند در نمایشگاه. ثانیا، کارمندان محلی را با زبان مادری و فرهنگ خود استخدام می کنند تا بازار محلی را کشف کنند. سوم، محلی برای ارائه اعتماد مشتریان محلی و اعتماد به مشتریان محلی را تعیین می کند، نشان می دهد که این شرکت در تجارت طولانی مدت شرکت می کند و می تواند به درخواست مشتریان از خدمات پشتیبانی فنی، خدمات پس از فروش در هر زمان پاسخ دهد. در حال حاضر Hytera بسیاری از شرکت های برند را از بریتانیا، آلمانی، کانادا دریافت کرده است و دارای بیش از 200 دفتر در سراسر جهان با نزدیک به 10،000 کارمند و دستاوردهای قابل توجهی به دست آورده است.

نمایندگان شرکت های دیگر در مورد توسعه بازار های خارج از کشور صحبت کرده اند، چگونه شرکت های کوچک و متوسط ​​باید با هم جمع شوند و مبادرت به توسعه کنند.

سالن صنعت پلیس توسط مدیر عامل شرکت Heweiyongtai، آقای Yunxiang فی با پیروی از روحیه عمومی تأسیس شد. از زمان تأسیس در 14 ژوئن 2014، فعالیتهای سالن را بیش از 165 بار سازماندهی کرده ایم. با هدف "باز، آزادی، تقسیم و پیروزی" سالن صنعت پلیس تبدیل به اولین پلت فرم مبادلات غیر دولتی صنعت پلیس چین است که ارتباطات و توسعه صنعت پلیس را تحریک می کند. و بیشتر، این یک پلت فرم مهم از انتشار محصول جدید بوده و به نخبگان صنعت کمک می کند تا منابع بیشتری را برای مداخله جهت توسعه صنعت به کار ببرند.