Heweiyongtai در EUROSATORY ظاهر می شود

June 15, 2018

آخرین اخبار شرکت Heweiyongtai در EUROSATORY ظاهر می شود

Heweiyongtai در EUROSATORY ظاهر می شود

ژوئن 11-15، 2018، Eurosatory دو سالانه، نام تجاری خود را در مرکز نمایشگاه پاریس نورد ویلپینت افتتاح کرد. تیم بازرگانی بین المللی Heweiyongtai شرکت در نمایشگاه و نمایش برخی از محصولات نمایندگی ما است. در طول نمایشگاه، 172 سالن سالن پلیس با موفقیت برگزار شد.

شروع Eurosatory در سال 1967، تاریخچه 50 سال تا کنون است. با نفوذ گسترده و سطح تابشی آن، یکی از مهمترین نمایشگاه های حرفه ای در زمینه دفاع بوده است. در حال حاضر، Eurosatory تبدیل به نمایشگاه برجسته جهان از راه حل زمین و هواپیما و دفاع و امنیت است. این بهترین پلت فرم است که هر کشوری قدرت نظامی را نشان می دهد. تعدادی از غرفه داران و تعداد بازدیدکنندگان در هر Eurosatory در حال افزایش است. در این سال، بیش از 1700 شرکت از بیش از 60 کشور و منطقه در نمایشگاه حضور داشتند. تعداد غرفه داران چینی به 56 رسیده است که بیشترین تعداد را از زمانی که شرکت های چینی شروع به شرکت در این نمایشگاه از سال 2010 کرده اند.

پکن Heweiyongtai علمی و فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین، به عنوان نماینده شرکت فناوری پیشرفته صنعت پلیس چین، در نمایشگاه حضور یافت و برای بررسی بازار بین المللی به خارج از کشور رفت. ما برخی از محصولات پیشرفته ما نمایندگی را نمایش دادیم، مانند سیستم بازرسی قابل حمل X-ray، گوش دادن به وسیله دستگاه دیجیتال، آشکارساز مایع خطرناک، دید در شب نور کم نور، که جهان را با نام تجاری تجهیزات پلیس چین و توسعه فنی نشان می دهد. در طول نمایشگاه، ما با مشتریان و دوستان بین المللی دیدار کردیم که برای مدت طولانی همکاری کرده اند تا درباره همکاری و توسعه بیشتر بحث کنند.

در طول نمایشگاه و سالن 172th Police Industry، میزبانی شده توسط Heweiyongtai، با موفقیت در پاریس، فرانسه برگزار شد. این سالن خارج از کشور شرکت های زیادی را به خود جلب کرده است، از جمله یوآندا فنی و برق، پکن CBT ماشین و تجهیزات الکتریکی، تیانجین میوئین بین المللی شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود، Tangreat فناوری (چین) شرکت، بایرن مسی. نمایندگان شرکت های مختلف به طور فعال صحبت کردند و به طور فعال مبادله کردند، بحث در مورد چگونگی شرکت های تجهیزات پلیس چینی در گروه ها، کشف بازارهای خارج از کشور، به اشتراک گذاشتن منابع بود. این سالن با نفوذ گسترده در صنعت پلیس به پایان رسید.

پکن Heweiyongtai علوم و فناوری شرکت با مسئولیت محدود متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی از تجهیزات ایمنی ویژه، در درجه اول خدمات وزارت امنیت ملی، از جمله سازمان های امنیتی عمومی، organs پروتکل، دادگاه های مردم، نیروهای مسلح پلیس، آداب و رسوم و غیره و ادارات حمل و نقل، شرکت های تدارکات و شرکت های صنعتی مختلف. Heweiyongtai در سال 2008 با سرمایه ثبت شده 10 میلیارد و شرکت ملی با تکنولوژی بالا تاسیس شد. کارکنان ما متخصصان حرفه ای فنی و حرفه ای هستند که خدمات مشتریان را به مشتری ارائه می دهند. با پاسخ به استراتژی توسعه ملی "One Belt and One Road" (OBOR)، ما در حال توسعه عوامل در بیش از 15 کشور مختلف هستیم. محصولات ما با تقاضای زیاد در خانه و خارج از کشور هستند.